Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

Horizont 2020 Energetické účinnosti – tržní využití PDA

shutterstock_154523360.jpg
Share Button

Tato vyhlášená výzva z Horizontu 2020 podporuje projekty, které prokáží životaschopnost, pozitivní dopady a udržitelnost energetických investic.

Příjem žádosti:

  • Žádosti je možné podávat do 4. 6. 2015, 17:00 hod.

Příjemci podpory:

  •  Právnické osoby.

Typy podporovaných projektů:

Forma a výše podpory:

  • Celková alokace dosahuje 5 milionů EUR.

Specifika a omezení:

  • Projekty mohou podávat provozovatelé infrastruktury, společnosti poskytující energetické služby (ESCO), maloobchodní řetězce, města a malé a střední podniky.
  • Činnost by měla směřovat k inovacím v oblasti udržitelné energie, a to především se zaměřením na stávající veřejné a soukromé budovy, sítě veřejného osvětlení, nabíjecí pointy, sítě dálkového vytápění, obnovitelné zdroje energie, obchodní a logistické nemovitosti a lokality.
  • Návrhy projektu musí být zpracovány jako příkladné, aby je bylo možné opakovat. Musí prokázat inovaci a finanční a investiční efektivitu. Zároveň musí být stanoven akční plán, který umožní správnou a přesnou komunikaci v rámci Evropy pro případ opakovaného využití návrhu.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>