Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

Komplexní dotační poradenství

Share Button

Společnost EU LEGAL ADVISORY, s.r.o. v rámci rozšiřování portfolia služeb souvisejících s dotacemi začíná nabízet další moduly investičního poradenství. Kromě standardního provedení nelehkým dotačním procesem kdy pro Vás zajistíme potřebné přílohy, sepsání žádosti o dotaci, výběrové řízení a následnou realizaci se nyní společnost pouští do dalších oblastí, tak aby poradenská činnost zahrnovala všechny oblasti zájmu našich klientů, kteří tak mají možnost svůj záměr řešit pod jednou střechou. Nově naše společnost nabízí:

Předfinancování projektu

Zajištění předfinancování Vašeho úspěšného projektu podpořeného dotací. Pomůžeme Vám s vyřízením výhodného úvěru u partnerských bankovních domů, který již plně počítá s dotačním financováním, možným nesouladem a zpožděním vyplácených prostředků.

Krizový management

Setkáváme se se situací, kdy za námi zvenčí přichází noví klienti s tím, že mají úspěšně schválenou dotaci, nicméně v průběhu realizace projektu se vyskytly nesrovnalosti nebo chyby, ať už ve výběrovém řízení, účetnictví nebo dodržení podmínek programu.

Pro tyto účely jsme připraveni vyslat do Vaší společnosti naše odborníky, kteří se na základě zkušeností s kontrolou a realizací projektů MPO pokusí napravit vzniklou situaci, tak aby vzniklé škody byly co nejmenší a nedocházelo ke krácení dotace a případným problémům s finančním úřadem.

Dotační audit

Tato služba plně souvisí s krizovým managementem. Pokud realizujete projekt, ať už s pomocí poradenské agentury nebo vlastními silami, nabízíme revizi provedených úkonů tak aby následující kontrola ze strany administrující agentury proběhla bez komplikací. Součástí této služby je především účast dotačního poradce, (který má s kontrolami ze strany MPO dlouholeté zkušenosti)  při samotné kontrole.

Spolupráce

Pokud tedy potřebujete zvýhodněný úvěr, máte problém s předfinancováním nebo očekáváte kontrolu Vašeho projektu. Neváhejte se na nás obrátit pomocí dotační non-stop linky +420 538 705 775, kontaktního formuláře nebo emailu info@dotacni.info.

Těšíme se na spolupráci a věříme, že Vás úspěšně provedeme nelehkým světem dotací. Kompletní nabídku našich služeb naleznete zde.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>