Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

Kontaktní formulář

Share Button

Uvažujete o možnosti získání financí formou dotace?

Využijte kontaktní formulář a stručně nám představte svůj projektový záměr nebo nás kontaktujte na tel: 800 443 300

Do týdne analyzujeme možnosti financování a navrhneme optimální řešení pro Vaši organizaci.

Vyplňte prosím krátký formulář


Vaše dotazy a komentáře

 1. Lucie napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li mám šanci získat dotace na vybudovani útulku pro exotické zvířata? Nebo alespoň dostávat dotace na krmivo, výběh atd. Děkuji, krásný den. L.

  • Dobrý den,

   na podporu péče o o ohrožené a handicapované živočichy se příspěvky poskytují, ale oprávněným žadatelem může být pouze subjekt, který zajistí naplnění podprogramu na celém území ČR prostřednictvím akreditovaných záchranných stanic. Některé krajské či městské úřady vyhlašují programy na podporu útulků, zkuste se obrátit tam.

   S pozdravem, LT

 2. Hajda napsal:

  Dobrý den,
  chtěl bych se Vás zeptat, na koho se obrátit při vyřizování dotace pro dostavbu a rekonstrukci muzea historických praček, mandlů a valch, vedené v centrální evidenci sbírek MK zapsané do evidence v květnu 2011. Pro podrobnější info mne prosím kontaktujte na renehajda@email.cz
  S pozdravem. Hajda

 3. Aneta Černá napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké jsou možnosti na získání dotace (a jestli vůbec) pro vybudování psího hotelu. Jednalo by se o koupi nemovitosti v malé obci na jižní moravě ,cca 500obyvatel a vybavení prostor pro psy. Hotel by byl jediný v této oblasti.
  Děkuji

  • Dobrý den,

   děkujeme za Váš dotaz, ale bohužel, dotace na nákup nemovitosti v rámci realizace záměru pro vybudování hotelu budeme hledat těžko.

   S pozdravem, LT

 4. Karel napsal:

  Dobrý den,příští rok bych chtěl vyměnit kotel na pevná paliva.Poradíte mi,zda dosáhnu na dotace a jaký kotel bude nejvhodnější.Děkuji.Karel

  • Bc. Kateřina Čočková napsal:

   Dobrý den,

   jedná-li se o výměnu kotle v rodinném domě, nabízí se program Nová zelená úsporám. Žádosti je možné aktuálně podávat. Program je platný až do roku 2021, případně do vyčerpání alokace.

   S pozdravem, KČ

 5. Rodan Hrstka napsal:

  Provozujeme malý sportovní areál ve Šlapanicích u Brna. Jedná se o tenisovou halu, občerstvení, beachvolleyball, kulečník, petang a headis. Areál i pozemek je soukromý. V příštím roce by jsme chtěli přistavět ještě jedno sportoviště na vedlejším vlastním pozemku a to buď tenisovou halu, nebo venkovní kurt, nebo venkovní golfové hřiště (tzv. mini golf – adventure), případně stávající halu rozšířit. Chtěl jsem se zeptat, zda by jsme na toto rozšíření dostali evropské, případně jiné dotace. Děkuji za odpověď.

  • Bc. Kateřina Čočková napsal:

   Dobrý den,

   investiční dotace do sportu jsou poskytovány z národního programu MŠMT ČR. Žádat může pouze územně samosprávný celek anebo nezisková organizace působící v oblasti sportu, více informací o programu ZDE.
   Případně některé kraje vyhlašují vlastní programy podporující sport v daném regionu.

   S pozdravem, KČ

 6. Říha Pavel napsal:

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat již několik let pracuji jako automechanik. A nyní bych si rád otevřel svoji dílnu a začal v tomto podnikat. Je nějaká možnost dostat dotaci na vybavení nebo zařízení prostor apod. ?

  Děkuji za odpověď
  S pozdravem Říha

  • Bc. Kateřina Čočková napsal:

   Dobrý den, pane Řího,

   aktuálně je vyhlášen titul Technologie, který podporuje nákup nového strojního vybavení a zařízení. Nyní je výzva určena pouze pro začínající podnikatele s účetní historií do 3 let. Výše dotace 45 %.

   V případě dalších dotazů jsem Vám k dispozici.
   S pozdravem, KČ


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>