Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Město Ústí nad Labem – Program pro poskytování dotací seniorům

older-adult-1546130_960_720
Share Button

Dotace na podporu kulturních, sportovních, volnočasových a vzdělávacích aktivit pro seniory a též aktivit zaměřených na sociálně-zdravotní problematiku seniorů, podporu krátkodobých a jednorázových akcí seniorů pořádaných na území Statutárního města Ústí nad Labem či v rámci významné reprezentace i mimo území města.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena do 30. 9. 2021.

Příjemci podpory:

  • Právnická osoba, fyzická osoba nepodnikající, fyzická podnikající osoba, se sídlem na území Statutárního města Ústí nad Labem nebo se sídlem na území ČR, jejíž aktivita a akce je realizována na území Statutárního města Ústí nad Labem a je zaměřena na seniory města Ústí nad Labem nebo mimo území Statutárního města Ústí nad Labem.

Typy podporovaných aktivit:

  • Podpora kulturních, sportovních, volnočasových a vzdělávacích aktivit pro seniory a též aktivit zaměřených na sociálně-zdravotní problematiku seniorů, podporu krátkodobých a jednorázových akcí seniorů pořádaných na území Statutárního města Ústí nad Labem či v rámci významné reprezentace i mimo území města.
  • Dotační program má pomoci směřování k aktivnímu životu seniorů – zejména společenskému, kulturnímu, vzdělávacímu, ale i sportovnímu – a k vytváření podmínek pro zdravé stárnutí a důstojné stáří.

Forma a výše podpory:

  • Celkový objem dotačního programu činí 186 000 Kč.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>