Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Mosty a vodní stavby

Mosty a vodní stavby jsou financovány z řady programů, které pomáhají zajistit dostupnost spojení v rámci ČR, a také z dotačních titulů pro rozvoj ekologické výroby energie a ochrany vodních zdrojů včetně celého ekosystému při vodních stavbách. Níže uvádíme přehled programů.

  • Operační program Doprava zahrnuje modernizaci, obnovu a výstavbu železničních tratí a železničních prostředků. Rekonstrukce a modernizace železničních uzlů a zabezpečovacích zařízení. Modernizace a výstavba vodních cest, napojení terminálů na dopravní infrastrukturu – železniční, silniční vodní a leteckou. Výstavba a modernizace infrastruktury systému městské a příměstské dopravy – metro, tramvaje, trolejbusy. Operační program podporuje zlepšování kvality dopravy a ochrany životního prostředí včetně výstavby a modernizace mostů.
  • Operační program rybářství zahrnuje také opatření na ochranu vodního prostředí, zlepšování prostředí přírodních zdrojů a genetické rozmanitosti, udržování krajiny a tradičních charakteristik akvakulturních oblastí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...
Loading...