Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Multifunkční objekty

Výstavbu multifunkčních objektů nebo jejich rekonverzi z chátrajících a nevyužívaných budov zaštiťuje několik programů, které stimulují podnikatelské aktivity a snaží se o zatraktivnění veřejného prostoru a dostupnosti služeb. Podívejte se na základní rozdělení programů, které mohou podniky využít.

  • Integrovaný regionální operační program se zaměřuje např. na rekonstrukci či zřízení zařízení pro poskytování komunitní péče, rekonstrukce, výstavba a rozšíření sociálních podniků, rekonstrukce odborných učeben, laboratoří, dílen, center odborné přípravy, rekonstrukce a vybavení vzdělávacích zařízení.
  • Program rozvoje venkova podporuje investice do zemědělských staveb a technologií pro živočišnou i rostlinou výrobu.
  • Operační program Praha – pól růstu ČR umožňuje získat dotační podporu pro pražské malé a střední podniky, vědu a výzkum, tak aby mohly efektivně spolupracovat a rozvíjet své aktivity.  Program podporuje také zateplení veřejných budov.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...
Loading...