Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

Mzdové příspěvky z ÚP

Příspěvky z úřadu práce jsou další možnou alternativou, jak mohou podnikatelé získat finance na realizaci svého podnikatelského záměru a své zaměstnance.

Příspěvek na mzdu od ÚP

Příspěvek od ÚP na vytvoření společensky účelného pracovního místa se vztahuje na osoby vedené většinou min. 5 měsíců v evidenci Úřadu práce. Firma může získat dotaci v průměru 10 000 Kč na 1 pracovní místo až po dobu 12 měsíců.

Žadatel předkládá na ÚP přibližně 8 příloh. Některé z nich vydává finanční úřad, celní úřad, zdravotní pojišťovna a jiné orgány veřejné správy. Ztráty na vyřízení žádosti jsou jak finanční, tak zejména časové. Naše společnost Vám žádost může vyřídit na klíč, čímž ušetříte čas a energii a získáte rovnou finanční příspěvek.

Příspěvek na podnikání od ÚP

Pod obdobným režimem jako příspěvek na mzdu běží i příspěvek na podnikání od ÚP. Platí vše výše zmíněné, ale žadatel navíc dokládá podnikatelský plán, rozpočet a jiné povinné přílohy. Bezespornou výhodou programu je přidružený příspěvek na překlenovací období, který pomůže podnikatelské aktivitě maximálně do výše 31 000 Kč.

Podpora podnikání od ÚP umožní nezaměstnaným vytvořit vlastní podnikatelskou aktivitu za finanční podpory až 150 000 Kč. Průměrně bývají začínající podnikatelé podporování částkou 80 000 Kč.

Jak postupovat, pokud máte zájem o dotaci:

  • Pro více informací se prosím obraťte na infolinku ÚP ČR – 844 844 803. Kontakty na jednotlivá regionální pracoviště najdete ZDE.
Další aktuality >

Kontakt

  • Dotační linka
    Rádi vám bezplatně poskytneme potřebné informace o dotacích. Následně můžete využít naši pomoc při zpracování žádosti o dotaci, výběrovém řízení na dodavatele a v realizační fázi projektu.
Loading...
Loading...