Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Kariéra

Spolu/pracujte s jedničkou na trhu dotací. Přesvědčte nás o svých kvalitách a staňte se posilou našeho týmu. Pozice v naší společnosti si můžete prohlédnout níže, pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Obchodník

Chcete prodávat produkty, které klientům peníze přinesou, ne vezmou a pomohou tak k jejich rozvoji. Umíte se na obchod podívat jinak, najít cestu jak dostat informace o možnostech podpory mezi široké spektrum zákazníků? Pokud ano, jste na správné adrese.

Konzultant

Aktuálně nenabízíme pozice v projektovém týmu.

Externí spolupráce

Rádi byste spolupracovali při realizaci republikových i nadnárodních projektů? Jste odborníkem ve svém oboru? Náš tým externích poradců a dodavatelů je otevřen novým spolupracovníkům a řešením. Rozšiřujeme tým externích konzultantů, projektantů, auditorů, znalců a dalších dodavatelů.

Nábor

Nemáme pevně stanovené personální procesy. Přesvědčí nás především aktivní lidé, kteří mají zájem rozvíjet se spolu s námi a férově pomáhat našim klientům k získání potřebných financí. Budeme rádi, když nám pošlete svůj životopis. Pokud Vám neodpovíme, neberte to prosím jako neslušné chování. Jen jsme časově hodně zaneprázdněni a zřejmě přesně nezapadáte do našich aktuálních potřeb.

Kontaktujte nás na @: info@dotacni.info, T: 538 705 776.

Navštivte také: Představení společnosti, Podporujeme, Reference.

Loading...
Loading...