Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

O webu

Cílem stránek www.dotacni.info je poskytovat informace o možnostech financování prostřednictvím dotací a dalších nástrojů, které jsou v České republice k dispozici v rámci evropských fondů. Stránky jsou s přibližně 1000 každodenních návštěv nejvyhledávanějším soukromým zdrojem dotačních informací v ČR. Poskytujeme rovněž nadstandardní personifikované služby, v rámci kterých s klienty za paušální poplatek každý měsíc komunikuje jejich osobní konzultant, tak aby jim neunikla žádná příležitost z oblasti dotací.

Dotace můžete vyhledávat pomocí a) oboru, ve kterém se pohybujete, b) operačních programů c) aktuálních výzev d) vyplnění kontaktního formuláře nebo zavolání na zelenou linku naší společnosti. Díky portálu odpadá nutnost hledání základních informací na stránkách jednotlivých ministerstev, naší snahou je poskytovat informace srozumitelně a na jednom místě.

Pokud hledáte informace o možnostech financování vašich záměrů, doporučujeme využít sekce Dotace podle oborů, kde rovněž naleznete aktuální otevřené výzvy pro podávání žádostí o dotace.

Jestliže vás zajímá, na co všechno a v jakých oborech je možné dotace získat, nejjednodušší cestou je navštívit rubriku Aktuální výzvy.

V případě, kdy již máte s dotacemi zkušenosti, víte, do jakého programu budete podávat žádost, doporučujeme navštívit konkrétní operační program uvedený na úvodní stránce portálu.

Nechcete-li ztrácet čas pročítáním desítek stránek, kontaktujte nás na zelené lince 800 443 300, zavolejte na jednotlivé pobočky nebo jednoduše vyplňte dotační dotazník. Pro aktuální informace ze světa dotací si můžete také zdarma objednat naše dotační noviny.

Provozovatelem portálu jsou sesterské společnosti EU LEGAL ADVISORY, s.r.o. a CYRRUS ADVISORY, a.s. Více informací k využívání portálu v sekcích Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů.

Stránky

Loading...
Loading...