Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Obec Boreč – Dotační program obce Boreč

cat-2418014__340
Share Button

Dotace na podporu vybudování domácích čistíren odpadních vod za účelem zlepšení stavu životního prostředí v Obci Boreč, zejména v oblasti ochrany vod.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena do 31. 12. 2022.

Příjemci podpory:

  • Vlastník stávající stavby v katastrálním území Boreč určené k trvalému bydlení.

Typy podporovaných aktivit:

  • Program upravuje poskytování dotací na podporu vybudování domácích čistíren odpadních vod za účelem zlepšení stavu životního prostředí v Obci Boreč, zejména v oblasti ochrany vod.

Forma a výše podpory:

  • Celkový objem vyčleněných peněžních prostředků na podporu vybudování domácích čistíren odpadních vod je 200 000 Kč. Tyto peněžní prostředky jsou poskytnuty z rozpočtu Obce Boreč.
  • Dotace může být v každém jednotlivém případě poskytnuta ve výši skutečně vynaložených nákladů na zřízení domácí čistírny odpadních vod, maximálně však do výše 50 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Dotace může být poskytnuta k jedné Stavbě pouze jednou. Na jednu domácí čistírnu odpadních vod lze poskytnout pouze jednu dotaci.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>