Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

Školicí střediska – Výzva III.

shutterstock_153244892.jpg
Share Button

Dotace na podporu budování infrastruktury určené pro vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů v podnikatelském sektoru a tím zlepšit kvalitu zázemí pro vzdělávání.

Příjem žádostí:

 • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 15. 8. 2018 do 30. 5. 2019, 12:00.

Příjemci podpory:

Typy podporovaných projektů:

 • Výstavba nových školicích center.
 • Rekonstrukce stávajících školicích center.
 • Pořízení vybavení školicích prostor – nábytek IT vybavení, praktické školicí pomůcky atd.
 • Pořízení vzdělávacích programů.

Forma a výše podpory:

Specifika a omezení:

 • Skutečné místo dopadu realizovaného projektu musí být území ČR mimo hlavního města Prahy.
 • Nejzazším termínem pro ukončení projektu je datum 31. 8. 2022.
 • V rámci této výzvy není využití křížového financování umožněno.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Nechte si nezávazně posoudit svůj projektový záměr

Vyplňte tento krátký formulář a naši specialisté se vám ozvou
Můžete také zdarma zavolat na naší zelenou linku 800 44 33 00

Vaše dotazy a komentáře

 1. Eva Záhořová napsal:

  Dobrý den,

  ráda bych se zeptala, jestli je možné zažádat si o dotaci na rekonstrukci budovy, ve které chceme zřídit mimopražské školicí středisko, které by na svá školení využívali lektoři osobního rozvoje.

  Jsme nestátní nezisková organizace.

  Předem děkuji za odpověď.

  S pozdravem

  EZ

 2. František Valeš napsal:

  Dobrý den, je v současné době otevřen nějaký program pro podporu/ vybudování/rekonstrukci školícího střediska? Případně kde najdu podrobnosti k této výzvě? Děkuji

  • Bc. Kateřina Čočková napsal:

   Dobrý den,

   nyní je již sběr žádostí ukončen. Podrobnější informace najdete na stránkách CzechInvestu, konkrétně ZDE. Očekává se další vyhlášení výzvy v červnu 2016.

   S pozdravem, KČ

 3. Jitka Petrlová napsal:

  Dobrý den,

  je nějaká možnost k získání dotace na vybavení školících středisek pro Město (4000 obyvatel). Měli bychom zájem o vybavení sálu, který by byl využíván pro kurzy celoživotního vzdělávání a pro pořádání vzdělávacích kurzů a kulturních aktivit s dětmi.
  Děkuji za Vaši odpověď.

 4. Sochová Michaela napsal:

  Dobrý den, vlastním budovu v které bych ráda zrealizovala školící centrum v oblasti sportovních aktivit ,provozuji větší fitness centrum již 20let a ráda bych rozšířila služby ,,i třeba vybudováním welness ..je nějaká možnost podpory ?
  Děkuji za odpověď a přeji krásný den

  • Bc. Kateřina Čočková napsal:

   Dobrý den,

   vybudování wellness není podporovanou aktivitou. Pokud byste uvažovala o vybudování školícího centra, tak tato aktivita je podporována z programu OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Program je aktuálně otevřen a je možné podávat žádosti o dotace. Jen upozorňuji, že školení musí zejména probíhat v podporovaných ekonomických činnostech.

   S pozdravem, KČ

 5. Barbora Horešovská napsal:

  Přeji pěkný den,
  provozujeme školicí centrum v Praze, kde máme pronajaty dlouhodobě prostory, které jsme uzpůsobili školením, které provádíme a i které si firmy pronajímají. Je možné žádat na případnou rekonstrukci a úpravu, na nákup školicích pomůcek…?
  Děkuji za odpověď.

  • Bc. Kateřina Čočková napsal:

   Dobrý den,

   aktuálně je otevřen program Školící střediska, nicméně projekt musí být realizován na území ČR mimo hlavního města Prahy. Pro Prahu se nabízí jediný program OP Praha Pól růstu.

   S pozdravem, KČ

 6. Lucie Dudáčková napsal:

  Dobrý den,
  může se dotace využít na vytvoření nového školícího střediska v rámci hotelového komplexu? Jako firma přímo nabídku školení nemáme. Pro zaměstnance školení několikrát ročně děláme, ale to by asi nebylo dostačující. Jednalo by se o prostor využívaný jinými firmami. V rámci CZ NACE jako obor činnosti jsem podnikání v cestovním ruchu nenašla.

  • Bc. Kateřina Čočková napsal:

   Dobrý den,

   oblast cestovního ruchu v novém období není moc podporována. Abyste mohli žádat v tomto programu, musíte spadat do podporovaných oblastí CZ_NACE a i samotné školení musí být prováděno zejména v těchto oblastech.

   S pozdravem, KČ

 7. Leona Fulnečková napsal:

  Dobrý den,

  jsme školicí středisko v Ostravě. Chtěla jsem se zeptat, 1.)kde najdeme podrobnější informace k „Typy podporovaných projektů – Pořízení vzdělávacích programů“.
  2.)Může se u této výzvy vztahovat finanční dotace na podporu – rozšíření „reklamy“ našeho školicího střediska, které má sídlo v první pasivní administrativní budově v ČR a vzhledem k tomu, že se nacházíme v Ostravě, tak právě kvalita vnitřního prostředí je zároveň i názornou pomůckou pro různé jiné instituce – zařízení (školy, úřady), které se mohou inspirovat. Děkujeme za odpověď.

  Za školicí středisko OTAZNÍK, společnosti INTOZA
  Leona Fulnečková

  • Bc. Kateřina Čočková napsal:

   Dobrý den, paní Fulnečková,

   veškeré informace, co jsou k dispozici se dozvíte na tomto odkaze.
   Pokud bude projekt zaměřen pouze na rozšíření reklamy, tak se obávám, že podpořen nebude. Část nákladů projektu může být vynaloženo na reklamu, avšak hlavní záměr projektu by to být neměl.

   S pozdravem, KČ


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>