Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Technologicko-energetická platforma

Share Button

CYRRUS ADVISORY (dále jako „CA“) se podílí na činnosti Technologicko-energetické platformy (dále jako “TEP“), zájmového sdružení právnických osob, jehož cílem je být lídrem ve zpracovávání projektů malého rozsahu zejména v oblasti energetiky a inovací v návaznosti na současné trendy v evropském i celosvětovém měřítku.

TEP má ambici být čitelnou a akceschopnou platformou způsobilou velmi rychle reagovat na aktuální problémy, na společenskou poptávku, subjektem schopným přijímat velmi rychle i ta nejzásadnější rozhodnutí v oblasti energetiky a inovací, zpracovávající projekty týkající se aktuálních a celoevropsky (celosvětově) diskutovaných témat, stejně jako témat, která jsou bezdůvodně opomíjena – má k tomu ty nejlepší předpoklady.

CA je členem Pracovní skupiny pro zajištění financování, v rámci které jsme se mimo jiné podíleli na přípravě žádosti o dotaci podávané do programu Spolupráce – Technologické platformy (Výzva II – prodloužení).

Více o TEP a připravovaných projektech na oficiálním webu www.teplatforma.cz.

Autor: Jiří Fuchs, předseda představenstva CYRRUS ADVISORY


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>