Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Výběrová řízení 2014-2020 RSS novinky


8.9.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Sdělení dostupné zde. The post Nové metodické sdělení k vedení stavebního deníku v elektronické formě u stavby, která je předmětem veřejné zakázky appeared first on Portál o veřejných zakázkách.
Více informací »

2.9.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Stanovisko lze najít zde. The post Nové společné stanovisko Ministerstva pro místní rozvoj a Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže k problematice nárůstu cen stavebních materiálů appeared first on Portál o veřejných zakázkách.
Více informací »

1.8.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Metodika k usnesení vlády č. 685 o zavedení Pravidel podpory nízkoemisních vozidel prostřednictvím zadávání veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících Metodika k usnesení vlády č. 685 o zavedení Pravidel podpory nízkoemisních vozidel prostřednictvím zadávání veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících The post Metodiky k pravidlům podpory nízkoemisních vozidel
Více informací »

1.8.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
The post Usnesení vlády appeared first on Portál o veřejných zakázkách.
Více informací »

1.8.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
The post Pravidla podpory nízkoemisních vozidel prostřednictvím zadávání veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících appeared first on Portál o veřejných zakázkách.
Více informací »

28.7.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Vláda dne 26. 7. 2021 schválila usnesení vlády č. 685 o zavedení Pravidel podpory nízkoemisních vozidel prostřednictvím zadávání veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících (dále jen „Pravidla“). Uvedené usnesení vlády ukládá členům vlády a vedoucím ostatních ústředních orgánů státní správy řídit se v jimi řízených organizacích těmito Pravidly
Více informací »

15.7.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Nové doporučení naleznete zde. The post Nové metodické doporučení k aktuálnímu růstu cen materiálů, zboží, výrobků a komodit ve veřejných zakázkách appeared first on Portál o veřejných zakázkách.
Více informací »

29.6.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Metodický postup, zda se na veřejnou zakázku vztahuje GPA The post Metodický postup zda se na veřejnou zakázku vztahuje GPA appeared first on Portál o veřejných zakázkách.
Více informací »

23.6.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Příručku evidování skutečných majitelů připravenou Ministerstvem spravedlnosti v součinnosti s Finančním analytickým úřadem naleznete zde. The post Ministerstvo spravedlnosti uveřejnilo Příručku evidování skutečných majitelů appeared first on Portál o veřejných zakázkách.
Více informací »

23.6.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Pomůcka ČKAIT pro aplikaci nových zásad odpovědného zadávání ve veřejných zakázkách na projektové práce  – odborný článek a metodika ČKAIT Článek: Aplikace zásad odpovědného zadávání ve veřejných zakázkách na projektové práce | ČKAIT (ckait.cz) Metodika: Aplikace_zasad_odpovedneho_zadavani_ve_verejnych_zakazkach_na_projektove_prace.pdf (ckait.cz) The post Pomůcka ČKAIT pro aplikaci nových zásad odpovědného zadávání ve veřejných zakázkách na
Více informací »
Loading...
Loading...