Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Výběrová řízení 2014-2020 RSS novinky


13.5.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Odbor práva veřejných zakázek MMR pořádá dne 16. 06. 2020 online konferenci “Den s veřejnými zakázkami”. Ve čtyřech časových blocích se uskuteční celkem 12 školení zabývající se aktuálními tématy ze světa veřejných zakázek. Konference proběhne v prostředí MS Teams. Přihlašovat se můžete v sekci Školení nebo v níže uvedené tabulce.
Více informací »

2.4.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Vážení uživatelé, Ministerstvo pro místní rozvoj připravilo novou podobu Informačního systému o veřejných zakázkách – ISVZ. Systém je založen na moderních technologiích v oblasti zpracování a analýzy dat, které nám do budoucna umožní poskytovat ještě přesnější údaje o trhu veřejných zakázek než doposud. Ambicí je poskytovat nejen základní data o
Více informací »

19.3.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Nová rozhodnutí v oblasti veřejných zakázek naleznete zde. The post Nová rozhodnutí v oblasti veřejných zakázek appeared first on Portál o veřejných zakázkách.
Více informací »

18.3.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Na měsíce duben a květen byla vypsána nová online školení. Přihlašování je k dispozici zde. The post Nová online školení ZZVZ na duben a květen appeared first on Portál o veřejných zakázkách.
Více informací »

10.3.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Aktualizovaný dokument Možnosti zadavatelů při zadávání veřejných zakázek ve stavu nouze naleznete zde. The post Aktualizované možnosti zadavatelů při zadávání veřejných zakázek ve stavu nouze appeared first on Portál o veřejných zakázkách.
Více informací »

4.3.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Vážení dodavatelé, informujeme tímto o skutečnosti, že v době platnosti nouzového stavu nevydává MMR výpisy ze Seznamu kvalifikovaných dodavatelů (SKD) v listinné podobě! Výpisy z SKD lze stáhnout v úřední elektronické podobě bezplatně zde, v listinné podobě pak na kterémkoliv otevřeném kontaktním místě Czech POINTu. The post Informace pro dodavatele k
Více informací »

25.2.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Instituce Rozhodnutí Ustanovení Právní věta Odkaz Poznámka ÚOHS R0139/2020 § 53 odst. 4 ZZVZ Pokud zadavatel ve zjednodušeném podlimitním řízení odkáže pouze na určité ustanovení z nadlimitního režimu, k čemuž je na základě § 53 odst. 4 ZZVZ oprávněn, neznamená to automaticky skutečnost, že je vázán i souvisejícími ustanoveními. https://www.uohs.cz/cs/ver ejne-zakazky/sbirky- rozhodnuti/detail-16896.html
Více informací »

8.2.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Novou Inovativní metodiku naleznete zde. The post Inovativní metodika appeared first on Portál o veřejných zakázkách.
Více informací »

8.2.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Inovativní metodika Inovativní metodika The post Metodiky inovativní appeared first on Portál o veřejných zakázkách.
Více informací »

4.2.2021 | Zdroj: Novinky VŘ
Aktualitu MMR: Změna v postupu zadavatele před uzavření smlouvy – zjišťování skutečného majitele vybraného dodavatele naleznete zde. The post Aktualita MMR: Změna v postupu zadavatele před uzavření smlouvy – zjišťování skutečného majitele vybraného dodavatele appeared first on Portál o veřejných zakázkách.
Více informací »
Loading...
Loading...