Pro správné zobrazení povolte obrázky ↑

Dotační služby
Monitoring dotací
O SPOLEČNOSTI

Vážení čtenáři,


v úvodu Dotačních Novin pro soukromý sektor s vámi sdílíme článek ohledně aktuálních informací ke spuštěné výzvě na fotovoltaické systémy pro podnikatele. Příjem žádostí byl spuštěn 22. 3. 2022 v rámci Národního plánu obnovy.

Následně z více než 402 otevřených výzev představujeme dotační titul vyhlášený Technologickou agenturou České republiky. Konkrétně přibližujeme finanční podporu projektů s cílem posílení společenských a ekonomických přínosů v dopravním sektoru nebo projektů na ověření výstupů aplikovaného výzkumu z hlediska jejich praktického uplatnění nejen v českém prostředí, ale i v zahraničí. Závěr Dotačních Novin je věnován dotacím na podporu kooperace mezi organizacemi působícími v oblasti kultury v rámci evropské spolupráce Kreativní Evropa.

Veškeré dotační příležitosti a stovky otevřených výzev naleznete s předstihem v naší aplikaci Dotační Manager.

Inspirativní čtení a svěží jarní energii vám přeje redakce Dotačních Novin.

   

Máte zájem o střešní fotovoltaiku, ale ještě jste nepodali žádost? V našem článku Dotačních Novin sdílíme se čtenáři aktuální informace vývoje výzvy, předpokládaný termín ukončení příjmu žádostí nebo dokumenty nutné k úspěšně podanému novému projektu.

Více informací
Hlavním cílem programu je uplatnění v nových přístupech, technologických postupech a službách vedoucích k posílení společenských a ekonomických přínosů v dopravním sektoru.

   

PŘEDMĚT DOTACE:
Každý návrh projektu musí naplnit jeden ze specifických cílů programu, které jsou 1. Udržitelná doprava, 2. Bezpečná a odolná doprava a dopravní infrastruktura, 3. Přístupná a interoperabilní doprava nebo 4. Automatizace, digitalizace, navigační a družicové systémy.

ŽADATEL:
Podniky všech velikostí, výzkumná organizace.

VÝŠE PODPORY:
Až 80 % ze způsobilých výdajů projektu, max. 50 mil. Kč.

PŘÍJEM ŽÁDOSTÍ:
Od 7. 4. 2022 do 1. 6. 2022.

   
VÍCE INFORMACÍ
   
KONZULTOVAT ZÁMĚR
   

Podpora ověření výstupů/výsledků aplikovaného výzkumu z hlediska jejich praktického uplatnění a příprava jejich následného komerčního využití či využití pro potřeby společnosti.

   

PŘEDMĚT DOTACE:
Veřejná soutěž je zaměřena na podporu komercializace průlomových inovačních řešení (produkt, služba aj.). Uplatnitelnost produktu či služby by měla být nejen v českém prostředí, ale měla by být konkurenceschopná i na mezinárodním trhu.

ŽADATEL:
Malý nebo střední podnik.

VÝŠE PODPORY:
Až 55 % ze způsobilých výdajů projektu, max. 1 mil. Kč.

PŘÍJEM ŽÁDOSTÍ:
Do 2. 5. 2022.

   
VÍCE INFORMACÍ
   
KONZULTOVAT ZÁMĚR
   

Dotace na podporu kooperace mezi organizacemi působícími v oblasti kultury. Zvýšení evropského rozměru tvorby a šíření evropského uměleckého obsahu.

   

PŘEDMĚT DOTACE:
Podpora rozvoje, experimentování, šíření nebo uplatňování nových a inovativních postupů. Posílení nadnárodní tvorby a oběhu evropských děl a umělců, posílení schopnosti evropských kulturních a kreativních odvětví rozvíjet talenty, inovovat, prosperovat a vytvářet pracovní místa a růst.

ŽADATEL:
Organizace působící v oblasti kultury a tvůrčích odvětvích.

VÝŠE PODPORY:
Až 80 % ze způsobilých výdajů projektu, maximálně 2 mil. EUR.

PŘÍJEM ŽÁDOSTÍ:
Do 5. 5. 2022.

   
VÍCE INFORMACÍ
   
KONZULTOVAT ZÁMĚR
   

Rádi byste věděli o dotačních příležitostech s předstihem?


Vyzkoušejte Dotační Manager
a získejte přístup ke stovkám dotačních výzev.

   

Společnost EU LEGAL ADVISORY, s.r.o., stabilní partner na poli poradenství v oblasti dotací, investičních pobídek, rizikového kapitálu a mezinárodních konzultačních služeb. Naši konzultanti a konsorcium odborníků z oblastí celého dotačního spektra jsou připraveni pomoci vám s kompletní realizací projektu a získáním potřebných finančních prostředků. Navštívit nás můžete také na pobočkách v Brně, Praze či Písku. Technickou podporu zajišťuje sesterská společnost CCF RESEARCH, a.s.

FacebookLinkedinE-mail

Copyright © 2022 EU LEGAL ADVISORY, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Nepřeji si dostávat Dotační noviny

logo