Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

Zapojte se s námi do projektu a zdarma podpořte vzdělávání občanů ve Vaší obci!

Share Button

Hledáme obce s méně než 2000 obyvateli, které se chtějí zapojit do projektu „Podnikáme a pracujeme – už víme jak na to“, jenž bude financován z operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt zdarma podpoří další vzdělávání obyvatel ve vaší obci a může tak napomoci k jejímu dalšímu rozvoji. Pro zájemce budou uskutečněna školení v těchto zajímavých tématech – základy práce na počítači, finanční gramotnost a základy podnikání. Jedinečná příležitost podpořit vzdělávání obyvatel ve Vaší obci!

  • Naše zkušenosti

Navazujeme na náš úspěšně realizovaný projekt, který podpořil 40 začínajících podnikatelek, viz www.podnikatelka.info. Naše společnost patří prostřednictvím portálu www.dotacni.info k největším poskytovatelem informací o dotacích a formách získávání kapitálu v České republice.

  • Jak bude projekt probíhat?

Po dobu 1 roku bude probíhat několik samostatných vzdělávacích modulů, kdy v každé obci místním občanům zdarma nabídneme praktické školení v oblastech, které by měly pomoci rozvíjet podnikání a práci s novými technologiemi v obci.

 

  • Koho hledáme?

Obce s počtem obyvatel do 2000.

 

V jakých tématech budou probíhat vzdělávací moduly?

Základy práce na počítači – zájemce naučíme základní i pokročilejší ovládání počítače, tabletů i mobilních telefonů (dle poptávky občanů)

Finanční gramotnost – problematika oddlužení, jak jednat při zadlužení, jak předejít dluhům, jak hospodařit s rodinným rozpočtem, kam ukládat finance, otázka pojištění osob i domácností, investice

Základy podnikání– kurz zaměřený na praktické dovednosti jako zakládání živnosti, zakládání bankovních účtů, vše, s čím se začínající podnikatel může setkat.

Pokud máte zájem o účast v našem projektu „Podnikáme a pracujeme – už víme, jak na to“, přihlaste se prosím zde. Neotálejte se přihlásit, kapacita je omezena. Uzávěrka přihlášek je do 21. 2. 2014


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>