Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Zemědělské a lesní stavby

Pro oblast zemědělství a lesnictví jsou určeny dotace pod vedením Ministerstva zemědělství, které pokrývají široké spektrum témat, vedle výstavby a rekonstrukce objektů zahrnují také projekty na technologické vybavení, přidávání hodnoty zemědělským produktům, úpravy lesních cest, vodního režimu v lesích apod. Podívejte se dále na základní přehled programů.

  • Program rozvoje venkova má za úkol přispívat k rozvoji začínajících i fungujících zemědělských a lesnických podniků, iniciuje modernizaci firem, zlepšuje jejich výkonnost a podporuje investice do výzkumu a vývoje v oblasti živočišné a rostlinné výroby, zahrnuje také opatření umožňující zemědělským podnikatelům rozšířit vlastní obor činnosti a diverzifikovat tak svoje aktivity, z dotací je možné financovat výstavbu a rekonstrukci objektů pro zemědělské podnikání.
  • Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond není určen na podporu výstavby nebo rekonstrukce objektů, nicméně poskytuje dotaci části úroků z úvěru, kdy příjemce investuje zejména do strojního zařízení, vybavení či technologických celků, přičemž podporovaná investice musí sloužit ke snížení výrobních nákladů, modernizaci či zlepšení jakosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...
Loading...