Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

EFEKT – 2A EKIS – Energetická konzultační a informační střediska 2019

office-170639__340
Share Button

Předmětem dotace je podpora poskytování energetického poradenství prostřednictvím online poradny na webovém portále www.mpo-efekt.cz nebo přímo ve středisku poradny. Tyto služby jsou pro tazatele poskytovány zdarma.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena do 30. 9. 2018.

Příjemci podpory:

  • Akciová společnost, spolek, společnost s ručením omezeným, MČ, nezisková organizace, obec, školská právnická osoba, obecně prospěšná společnosti, veřejná obchodní společnost, veřejná výzkumná instituce, podnikající fyzická osoba tuzemská, sdružení právnických osob, zájmové sdružení, a pod..

Typy podporovaných aktivit:

  • Poradenská a konzultační služba pro veřejnost k propagaci a zavádění inovativních technologií a postupů ke zvýšení efektivnosti užití energie a vyššího využití OZE. Poradenství si klade za cíl zvýšení povědomí veřejnosti o možnosti úspor energie a je zaměřeno zejména do rozmanitých oblastí energetiky.
  • Poradenství vykonávají energetičtí poradci, kteří prokáží odbornou způsobilost (tj. vzdělání v oboru, dosavadní praxi v oboru, v optimálním případě osvědčení energetického specialisty).

Forma a výše podpory:

Specifika a omezení:

  • Vybraní poradci bezplatně poskytují objektivní a nezávislé informace pro veřejnost osobně ve středisku, internetově (i-EKIS) prostřednictvím webového portálu www.mpo-efekt.cz a nebo jinak dle Podmínek čerpání dotace.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>