Přeskočit na obsah

Proč svěřit váš projekt nám?

Zkušenosti

Již od roku 2010 pomáháme klientům s jejich projekty, pro které jsme schopni zajistit všechny kroky dotačního procesu. Nabízíme více než jen zprostředkování dotací a jejich administraci, na holičkách vás nenecháme ani v případě realizace výběrových řízení.

Současně shromažďujeme veškeré dotační výzvy, které se v českém prostředí objeví a průběžně o nich informujeme jak na sociálních sítích, tak prostřednictvím služby Dotačního manažera v týdenním přehledu či v elektronickém měsíčníku Dotačních novin zasílaných do e‑mailových schránek.

Unikátní projekty

S vedením projektů pomáháme širokému portfoliu zákazníků. Spokojeni jsou s námi podnikatelské subjekty ze soukromého sektoru, ale i obce, města a školní zařízení z veřejného sektoru. Všech našich služeb využívá z obou sektorů přes 500 klientů.

Pomáháme

Klientům pomáháme získávat významné milionové dotace. Projekty, na které jsou žádány dotace, se mnohdy pohybují i v řádech 400 % ročního rozpočtu žadatele. Bez dotace by nebylo mnohdy možné projekty realizovat.

Ušetříte

Našim klientům jsme ušetřili již více než 10 miliard Kč. Mezi spokojené klienty patří např. firma Energeia o.p.s. se svou 254 milionovou dotací na unikátní charitativní projekt malé vodní elektrárny Štětí, obec Rajhradice se svou 20 milionovou dotací na stavbu nové školy a další 20 milionovou dotací na stavbu nové tělocvičny, obec Hodonice s 24 milionovou dotací na stavbu multifunkční sportovní haly nebo firma Prádelna Kyselý, a.s., které jsme pomohli získat dotaci ve výši 23 milionů Kč na nákup ekologických pracích linek.

Co o nás říkají klienti?

Nahoru