Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Město Hradec Králové Dotace pro oblast sociálních služeb, podpory rodin a sociální prevenci

Share Button

Podpora je zaměřena na rozvoj a zkvalitnění ucelené sítě registrovaných sociálních služeb především s dlouhodobým charakterem činnosti a s celoročním provozem určených pro seniory, osoby se zdravotním postižením, pro rodiny s dětmi a mládež, národnostní a etnické menšiny a osoby v obtížných životních situacích.

Příjem žádostí:

  • Příjem žádostí od 30. 10. 2015 do 6. 11. 2015.

Příjemce podpory:

  • Žadatelem o dotaci může být právnická nebo fyzická osoba, která realizuje veřejně prospěšné činnosti a projekty. Forma právní subjektivity není pro poskytnutí dotace podstatná.

Typy podporovaných projektů:

  • Rozvoj a zkvalitnění ucelené sítě registrovaných sociálních služeb především s dlouhodobým charakterem činnosti a s celoročním provozem určených pro seniory, osoby se zdravotním postižením, pro rodiny s dětmi a mládež, národnostní a etnické mentšiny a osoby v obtížných životních situacích, podpora aktivit, které na tyto sociální služby navazují nebo je doplňují.

Forma a výše podpory:

  • Z dotace města lze hradit maximálně 80 % z uznatelných nákladů vynaložených na projekt, pokud není ve specifických podmínkách nebo rozhodnutím příslušných orgánů města stanoveno jinak.
  • Podpora je poskytnuta jako kompenzace části nákladů poskytovatele sociálních služeb, zpravidla tedy nikoli na úhradu celkových nákladů projektu. Forma podpory může být buď jako dotace, nebo jako bezúročná půjčka. Ke každé poskytnuté dotaci je uzavírána smlouva, ve které jsou podrobně specifikována práva a povinnosti obou stran.

Specifika a omezení:

  • Projekty lze realizovat na území celé ČR včetně hl. města Prahy.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>