Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Obnova historického stav. fondu v památkových rezervacích a zónách a staveb drobné architektury; kopie sochařských děl v exteriéru na území Plzeňského kraje

holasovice_
Share Button

Dotace na obnovu a rehabilitaci staveb nebo jejich částí neprohlášených za kulturní památky na území památkových rezervací a zón s důrazem na zachování památkové podstaty objektů.

Příjem žádostí:

  • Žádosti jsou přijímány do 18. 2. 2019, 17:00:00.

Příjemci podpory:

  • Fyzické osoby, fyzické osoby podnikající, právnické osoby a obce, příp. dobrovolné svazky obcí, kteří jsou vlastníci dané nemovitosti.

Typy podporovaných projektů:

  • 1. Dotace na stavební a uměleckořemeslné práce související přímo se zachováním a obnovou původního řešení nemovitostí nebo drobných staveb dotvářejících prostředí, které nejsou prohlášeny za kulturní památky, ale nacházejí se na území památkové rezervace nebo zóny.
  • 2. Dotace na stavební a uměleckořemeslné práce související přímo se záchranou a obnovou staveb drobné architektury dotvářejících kulturní krajinu, které nejsou prohlášeny za kulturní památky a nenacházejí se na území památkové rezervace nebo zóny.
  • 3. Dotace na zhotovení a instalaci kopií sochařských děl či jejich souborů nacházejících se v exteriéru, které pro jejich špatný stav není možné dále zachovat na místě, a proto je nezbytná jejich náhrada, a na s tím související konzervaci a uložení původních sochařských děl, která byla nahrazena kopií (např. lapidárium, muzeum, depozitář).

Forma a výše podpory:

  • 1. Kraj poskytuje grant v rozsahu od 50 do 200 tis. Kč. Maximálně 80 % z celkových způsobilých nákladů
  • 2. Kraj poskytuje grant v rozsahu od 10 do 50 tis. Kč. Maximálně 80 % z celkových způsobilých nákladů.
  • 3. Kraj poskytuje grant v rozsahu od 10 do 200 tis. Kč. Maximálně 80 % z celkových způsobilých nákladů.

Specifika a omezení:

  • Žádost o dotaci včetně příloh podává vlastník stavby výhradně elektronicky prostřednictvím aplikace eDotace ve formátu *.pdf.
  • Žadatel může podat na jeden objekt pouze jednu žádost o dotaci z tohoto Programu.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>