Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Podpora On-line distribuce filmů

shutterstock_146565587.jpg
Share Button

Dotace na podporu mezinárodního obchodu, budování značky (branding), distribuce a uvádění audiovizuálních děl. Podpora distribučních aktivit s cílem umožnit vznik nových distribučních modelů.

Příjem žádostí:

  • Žádosti se smí překládat do 21. 6. 2016.

Příjemci podpory:

  • Evropské soukromé společnosti, neziskové organizace, sdružení, dobročinné organizace, nadace, obce registrovaných a se sídlem v jedné ze zemí, které se účastní dílčího programu MEDIA.

Typy podporovaných projektů:

  • Testování nových obchodních modelů a nástrojů v oblastech, které jsou ovlivněny zavedením a používáním digitálních technologií.
  • Sestavení a doručení digitálních balíčků usnadňující komercionalizaci evropských audiovizuálních děl v systému VOD (Video on Demand) v zemích, kde tato díla nejsou k dispozici.
  • Podpora šíření audiovizuálních děl na široké škále distribučních platforem (festivaly, kina, DVD, VOD, televize, apod.).

Forma a výše podpory:

  • Výše podpory může činit až 60 % celkových způsobilých nákladů.

Specifika a omezení:

  • V žádosti se hodnotí přiměřenost metodologie s ohledem na cílovou skupinu, výběr titulů, marketingovou strategii, uskutečnitelnost a finanční efektivitu.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>