Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Podpora sociálních služeb v rámci projektu POSOSUK 2 v Ústeckém kraji

shutterstock_155219123.jpg
Share Button

Dotační řízení k poskytnutí finanční podpory pro právnické a fyzické osoby, které poskytují sociální služby na základě registrace. Tyto služby jsou či v době rozhodnutí o přidělení dotace budou součástí Základní sítě sociálních služeb Ústeckého kraje na období 2016–2018 a zároveň jsou či budou pověřeny k poskytování služeb obecného hospodářského zájmu.

Příjem žádostí:

 • Žádost o finanční podporu je možné zpracovat a podat ve lhůtě: od 27. 3. do 31. 3. 2017.

Příjemci podpory:

 • Právnické a fyzické osoby, které poskytují sociální služby na základě registrace. Tyto služby jsou či v době rozhodnutí o přidělení dotace budou součástí Základní sítě sociálních služeb Ústeckého kraje na období 2016-2018 a zároveň jsou či budou pověřeny k poskytování služeb obecného hospodářského zájmu. Konkrétně se jedná o tyto druhy sociálních služeb:
  • sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi,
  • terénní programy pro uživatele návykových látek,
  • intervenční centra.

Typy podporovaných projektů:

 • Finanční podpora z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost, státního rozpočtu a rozpočtu Ústeckého kraje bude poskytnuta na částečné krytí vyrovnávací platby, která se týká financování běžných výdajů souvisejících s poskytováním základních činností sociálních služeb.

Forma a výše podpory:

 • Kritéria a postup pro stanovení výše dotace jsou uvedeny v Metodice Ústeckého kraje pro poskytování finanční podpory poskytovatelům sociálních služeb v rámci programu realizovaného v projektu POSOSUK 2.

Specifika a omezení:

 • Program POSOSUK 2 je zaměřen na cílové skupiny: osoby pečující o malé děti, rodiče samoživitelé, osoby ohrožené domácím násilím a závislostmi.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>