Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Základní grantový program nadačního fondu Zelený podklad

sad
Share Button

Cílem základního grantového programu je podpořit projekty zaměřené na zlepšování životního prostředí na území města Plzně. 

Příjem žádostí:

  • Do 30. dubna 2016.

Příjemci podpory:

  • České nevládní neziskové organizace registrované jako občanská sdružení, obecně prospěšné společnosti, účelová zařízení církví působící v Plzni.
  • Školy všech stupňů, mimoškolní zařízení působící v Plzni.

Typy podporovaných projektů:

  • Cílem základního grantového programu je podpořit projekty zaměřené na zlepšování životního prostředí na území města Plzně. Projekty se mohou zaměřovat jak na přímé realizace, tak i na projekty ekologické výchovy. Podporovány budou uskutečnitelné projekty se širokým dopadem na bezprostřední okolí.

Forma a výše podpory:

  • Maximální částka, která je poskytnuta jednomu žadateli v kalendářním roce je 100 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Upřednostňovány budou projekty organizované z místní aktivity (občanská sdružení, aktivní školní sdružení, mimoškolní zařízení) a realizované ve spolupráci s místní samosprávou.
  • Pokud se bude podpora týkat úpravy veřejného prostranství, tak je nutné doložit doklad o vlastnictví pozemku (obecní nebo soukromé vlastnictví včetně souhlasu majitele s obnovou či výstavbou veřejného prostranství).

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>