Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

Dotační program na podporu vybavení ordinací praktických lékařů informačními technologiemi v souvislosti s eReceptem v Karlovarském kraji

computer-1149148__340
Share Button

Dotace na vybavení ordinací praktických lékařů v oboru všeobecné praktické lékařství a praktické lékařství pro děti a dorost/pediatrie, s místem poskytování zdravotních služeb v obcích do 3 tisíc obyvatel na území Karlovarského kraje.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena: do vyčerpání alokace

Příjemci podpory:

  • Žadatelem o dotaci může být pouze obec se sídlem na území Karlovarského kraje, která splňuje následující podmínky:
    • a) Počet obyvatel obce byl ke dni 1. 1. 2017 maximálně 3 tisíce obyvatel – dle statistiky ČSÚ.
    • b) Na území obce uvedené výše pod písmenem a) má místo poskytování zdravotních služeb praktický lékař v oboru všeobecné praktické lékařství nebo praktické lékařství pro děti a dorost nebo pediatrie, pro kterého obec pořídí informační technologie z uvedeného dotačního programu.

Typy podporovaných aktivit:

  • Pořízení vybavení ordinací praktických lékařů v oboru všeobecné praktické lékařství a praktické lékařství pro děti a dorost/pediatrie, s místem poskytování zdravotních služeb v obcích do 3 tisíc obyvatel na území Karlovarského kraje, a to informačními technologiemi pro účely předepisování léčivých přípravků na lékařský předpis vystavený v elektronické podobě (dále jen elektronický recept nebo eRecept).

Forma a výše podpory:

  • Pro dotační program je vyčleněna částka 500 000 Kč z rozpočtu Karlovarského kraje pro rok 2019.
  • Výše dotace v jednotlivém případě (rozumí se jedna žádost) smí činit maximálně 35 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Žadatel smí podat žádost o dotaci pro každého poskytovatele zdravotních služeb v oboru všeobecné praktické lékařství nebo praktické lékařství pro děti a dorost nebo pediatrie, který má místo poskytování zdravotních služeb na území obce.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>