Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

MČ Praha – Koloděje – Výzva . Dotační program spolkům na rok 2022

folklore-996388__340
Share Button

Dotace na náklady běžného provozu spolků, údržbu movitých a nemovitých, případně svěřených věcí vč. rekonstrukce, podporu výročních setkání členů apod..

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 10. 1. 2022 do 10. 2. 2022.

Příjemci podpory:

  • Spolek s právní subjektivitou.

Typy podporovaných aktivit:

  • Podpora pravidelných zájmových činností pro rozvoj kulturního a společenského života, sportovních aktivit a běžného provozu spolků v MČ Praha – Koloděje. (Tento program zahrnuje dotace na náklady běžného provozu spolků, údržbu movitých a nemovitých, případně svěřených věcí vč. rekonstrukce, podporu výročních setkání členů apod.).
  • 2. Podpora jednorázových a krátkodobých akcí pro rozvoje kulturního a společenského života a sportovních aktivit v MČ Praha – Koloděje. (Tento program zahrnuje dotace na náklady spojené s organizací jednorázových kulturně-společenských a sportovních akcí pro veřejnost).
  • 3. Sportovní a technické vybavení. (Tento program zahrnuje dotace na náklady spojené s nákupem sportovního či technického vybavení).

Forma a výše podpory:

  • Předpokládaný celkový objem peněžních prostředků vyčleněných na podporu vyhlášeného dotačního programu spolkům na rok 2022 ve výši cca 150 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Spolek s právní subjektivitou podává jednu žádost.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>