Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Pardubický kraj – Podpora nestátních neziskových organizací – ostatních složek integrovaného záchranného systému Pardubického kraje na pořízení materiálně technického vybavení, k zajištění akceschopnosti

fire-1006924__340
Share Button

Cílem poskytnutí dotací je zlepšení materiálně – technického vybavení a akceschopnosti ostatních složek IZS, při naplňování jejich činností, souvisejících s poskytnutím plánované pomoci na vyžádání nebo k poskytnutí osobní nebo věcné pomoci.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena:
    • pro rok 2021 – od 1. května do 30. června 2021,
    • b) pro roky 2022 – 2024 – od 1. listopadu do 31. prosince předcházejícího kalendářního roku.

Příjemci podpory:

  • NNO – dotace poskytuje kraj výhradně ostatním složkám IZS, aktivně působícím na území Pardubického kraje.

Typy podporovaných aktivit:

  • Pořízení, opravu, údržbu, revizi, úpravu nebo rekonstrukci věcného vybavení souvisejícího s činností ostatních složek IZS (např. komunikační a navigační prostředky, osobní výstroj, dopravní prostředky a jejich příslušenství, prostředky pro zajištění nouzového přežití, apod.).

Forma a výše podpory:

  • Minimální výše poskytované dotace, představující podíl 90% pořizovací ceny, či nákladů na pořízení, opravu, údržbu, revizi, úpravu nebo rekonstrukci.

Specifika a omezení:

  • Věcné vybavení, jeho pořízení, oprava, údržba, revizi, úprava nebo rekonstrukce, musí být žadatelem pořízeny a uhrazeny v příslušném kalendářním roce, ve kterém je dotace poskytnuta a musí zůstat v majetku žadatele nejméně po dobu 3 let.
  • Dotace nesmí být použita na krytí sportovních a kulturních aktivit (např. soutěže, setkání, semináře, výcvik apod.) a na výstavbu, opravu a vybavení nemovitostí a jejich pronájmy. Výjimku tvoří základní vybavení služebny (pracovní stůl, lehátko apod.).

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>