Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Horizont 2020

„Horizont 2020 – rámcový program pro výzkum a inovace“ je nejvýznamnější program určený k financování vědy, výzkumu a inovací v letech 2014-2020. Program je určen nejen výzkumným pracovníkům univerzit, průmyslových firem či výzkumných ústavů, ale i podnikům a firmám, nevládním a neziskovým organizacím, občanským sdružením či asociacím sdružujícím zájmové skupiny z oblasti výzkumu a průmyslu. Program Horizont 2020 bude realizován prostřednictvím tří hlavních priorit:

1. Vynikající věda

2. Vedoucí postavení průmyslu

3. Společenské výzvy

Kdo může žádat o dotaci:

  • Výzkumní pracovníci na univerzitách, ve výzkumných ústavech, nebo v průmyslových firmách, podniky, firmy, nevládní a neziskové organizace, občanské sdružení a asociace sdružující zájmové skupiny v různých oblastech výzkumu a průmyslu.

Kdy můžete žádat o dotaci:

Výše podpory:

  • Omlouváme se, informace prozatím nejsou známy, budou doplněny v nejbližším možném termínu.

Jak postupovat, pokud máte zájem o dotaci:

Nechte se informovat při vyhlášení výzevDalší aktuální výzvy >

Garant sekce

  • Mgr. et Mgr. Radomír Věntus
    Radomír se věnuje projektům podnikatelských i veřejnoprávních subjektů. Z množství spokojených klientů můžeme zmínit společnosti DeconLabs a.s. nebo TOP-STEEL BOHEMIA, s.r.o., z veřejného/neziskového sektoru pak například Psychiatrickou nemocnici Dobřany. Radomír je absolventem oborů Politologie a evropská studia a Evropské právo.

Loading...
Loading...