Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Písek

Adresa

Pražská 483 (Technologické centum Písek)
397 01 Písek
Tel: +420 380 425 302
E-mail: pisek@cyrrusadvisory.cz

Vedoucí pobočky

  • Mgr. Luboš Novosad
    Luboš je vedle manažerských povinností hlavním právníkem společnosti a provede Vás kompletním procesem organizace výběrových řízení a právních záležitostí týkajících se dotací. Vystudoval právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Lubošovou specialitou jsou výběrová řízení zadávaná v režimu zákona nebo dle podmínek OP Životní prostředí, z projektového hlediska poté především Program rozvoje venkova a OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Jak se k nám dostanete

Ze směru od Prahy se k nám dostanete po dálnici R4, zvolíte výjezd u průmyslové zóny a budete pokračovat dále po silnici III. třídy až do města. Zde budete projíždět Pražskou ulicí, pořád rovně a po několika metrech budete mít na levé straně zelenou budovu Technologického centra, kde je možnost parkování přímo ve dvoře.

Ze směru od Brna se nejdříve dostanete na ulici Obchodní, která vás dovede až k nájezdu na silnici č. 49 – směr Praha. Tato silnice vede až k výjezdu u průmyslové zóny, kde sjedete na silnici III. třídy a touto cestou se dostanete až do města. Projedete Pražskou ulicí, pořád rovně a po několika metrech budete mít na levé straně zelenou budovu Technologického centra.

Městskou hromadnou dopravou se k nám dostanete ideálně autobusem č. 1,3, a 23. Zvolíte zastávku Pražská a po vystoupení se dáte směrem k průmyslové zóně.  Po 200 metrech po pravé straně minete benzinovou pumpu a vedle se již nachází zelená budova Technologického centra.

V recepci ohlásíte schůzku s CYRRUS ADVISORY, a.s. a již nic nebrání prvnímu jednání.

Loading...
Loading...