Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

MEDIA Podpora práce s publikem

shutterstock_139584668.jpg
Share Button

Cílem této výzvy, spadající do programu Kreativní Evropa 2014-2020, je podpora rozvoje publika jako prostředku k podněcování zájmu, zlepšování přístupu a evropských audiovizuálních děl zejména prostřednictvím propagace, akcí, filmové gramotnosti a festivalů.

Příjem žádostí:

  • Žádosti je možné podávat do 3. 3. 2016 do 12:00 hod.

Příjemci podpory:

  • Konsorcium evropských právních subjektů, tj. vedoucí projektu a alespoň další 2 partneři (soukromé společnosti, neziskové organizace, sdružení, charitativní organizace, nadace, obce atd.)

Typy podporovaných projektů:

  • Filmová výchova: spolupráce evropských projektů filmové výchovy (aktivity zaměřené na podporu filmové gramotnosti, znalosti a zájmu o evropská audiovizuální díla).
  • Práce s publikem: propagace a uvádění evropských filmů na různých distribučních platformách/neobvyklých místech prostřednictvím mezinárodních projektů spolupráce.

Forma a výše podpory:

  • V rámci této výzvy lze proplatit maximálně 60 % celkových uznatelných nákladů.

Specifika a omezení:

  • Projekty filmové výchovy musejí zahrnovat alespoň 3 partnery, kteří pocházejí ze 3 různých zemí a pokrývají 3 různé jazyky.
  • Práce s publikem: projekty musejí zahrnovat alespoň 3 partnery z audiovizuálního sektoru, kteří pocházejí z 3 různých zemí MEDIA, a zaměřovat se na cílové publikum v alespoň 3 zemích MEDIA.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>