Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

MŠMT Podprogram INTER-VECTOR

microscope-385364__340
Share Button

Cílem podprogramu je posílit zastoupení české vědecké komunity v řídících orgánech špičkových mezinárodních institucí výzkumu a vývoje nevládního charakteru, jelikož dosavadní zastoupení neodpovídá její kapacitě a potenciálu.

Příjem žádostí:

  • Soutěžní lhůta, ve které je možné podávat návrhy projektů, je stanovena do 22. 6. 2018.

Příjemce podpory:

  • Uchazečem mohou být pouze výzkumné organizace v souladu s Nařízením, které se přihlásí do veřejné soutěže a které se ucházejí o poskytnutí podpory i za případné další účastníky projektu.

Typy podporovaných projektů:

  • Financování zaměřené na posílení zastoupení českých vědců v řídících orgánech nevládních organizací mezinárodního charakteru zabývajících se výzkumem a vývojem napomůže k ovlivnění procesů rozhodování a strategického plánování těchto činností na nadnárodní úrovni také ze strany českých vědců.

Forma a výše podpory:

  • Podíl výše účelové podpory na uznaných nákladech u projektů (intenzita podpory) může činit až 100 % celkových uznaných nákladů na řešení projektu.

Specifika a omezení:

  • Každý požadavek na poskytnutí podpory musí být specifikován a řádně zdůvodněn z hlediska nutnosti pro využití v projektu.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>