Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

MŠMT – Program I – Sportovní reprezentace ČR

shutterstock_154454747.jpg
Share Button

Cílem programu je podpora přípravy reprezentantů v kategoriích dospělých a juniorů a jejich účast na vrcholných mezinárodních soutěžích organizovaných prostřednictvím vybraných sportovních svazů, které jsou zařazeny do systému státní sportovní reprezentace.

Příjem žádostí:

Příjemci podpory:

  • Sportovní svaz (spolek) s celostátní působností mající ve svém sportovním odvětví národní sportovní autoritu, tzn. je jediným uznaným zástupcem ČR v příslušné mezinárodní sportovní federaci.
  • Sportovní svaz (spolek) provozující tzv. národní sport, jako je národní házená, hokejbal či nohejbal; a to v případě, že je zařazen do evidence MŠMT na základě čtyřletého monitoringu dosažených výsledků sportovců z mezinárodních soutěží pro kritérium úspěšnosti.
  • Ostatní sportovní svaz (spolek) s celostátní působností bez dosavadní evidence úspěšnosti u MŠMT, který má ve svém sportovním odvětví národní sportovní autoritu (je jediným uznaným zástupcem ČR v příslušné MSF uznané MOV).

Forma a výše podpory:

  • Dotace může být poskytnuta z důvodů vysokého celospolečenského významu až do výše 100 % rozpočtovaných nákladů na projekt, a to s ohledem na výši disponibilních zdrojů.

Typy podporovaných projektů:

  • Podpora reprezentantů v kategoriích seniorů a juniorů a jejich účasti na vrcholných mezinárodních soutěžích.
  • Dotaci lze použít na úhradu nákladů souvisejících se sportovní přípravou sportovců v ČR i v zahraničí, účast reprezentantů na vrcholových světových soutěžích mimo území ČR (zejména olympijské hry, mistrovství světa a mistrovství Evropy seniorů a juniorů, včetně kvalifikačních soutěží, YOG, EYOF, prostřednictvím vybraných sportovních svazů a organizací včetně účasti členů realizačního týmu v souladu s metodikou programu.

Specifika a omezení:

  • Za každé sportovní odvětví může podat žádost pouze jeden žadatel.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>