Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

MZe – 19. Podpora na účast producentů a zpracovatelů zemědělských produktů v režimech jakosti Q CZ

shutterstock_156844055.jpg
Share Button

Podpora účasti v režimech jakosti Q CZ v zájmu zlepšení tržních příležitostí a dosažení přidané hodnoty u mléka a mléčných výrobků.

Příjem žádostí:

  • Žádosti o dotaci lze podávat do 31. 5. do 28. 6. 2019.

Příjemci podpory:

  • 19.A.a. - Producent a zpracovatel mléka, který se zapojil do režimu jakosti Q CZ v období od 1. 6. 2018 do 31. 5. 2019.
  • 19.A.b.1. - Subjekty zodpovědné za kontrolní opatření a poradenství, které jsou  zapojeni do režimu jakosti Q CZ v období od 1. 6. 2018 do 31. 5. 2019.

Typy podporovaných projektů:

  • 19.A.a. – Podpora producentům a zpracovatelům mléka na částečnou úhradu nákladů spojených s dobrovolným zapojením do režimu jakosti Q  CZ.
  • 19.A.b.1. - Podpora subjektům zodpovědným za kontrolní opatření a poradenství dle Věstníku Ministerstva zemědělství na částečnou úhradu nákladů na závazná kontrolní opatření a poradenství ve vztahu k producentovi mléka, který je zapojený do režimu jakosti Q CZ.

Forma a výše podpory:

  • 19.A.a. - Do 100 % prokázaných uhrazených uznatelných nákladů na předmět dotace, maximálně však do 80 000 Kč na příjemce dotace.
  • 19.A.b.1. - Do 100 % prokázaných uhrazených uznatelných nákladů.

Specifika a omezení:

  • Žadatel nesmí požádat v průběhu roku, ve kterém mu byla poskytnuta dotace, o podporu z jiného režimu podpory na stejný předmět dotace.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>