Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Představení společnosti CYRRUS ADVISORY

CYRRUS ADVISORY kompletní tým

CYRRUS ADVISORY, a.s. je společnost, která se svými výsledky stala během několika let absolutní jedničkou na trhu v oblasti zprostředkování dotací a dotačního poradenství. Filosofie firmy stojí především na preciznosti a v každém ohledu profesionální úrovni našich služeb. Proto již od začátku dbáme na výběr a vzdělávání našich konzultantů a odborníků z nejrůznějších oborů. V poradenském týmu CYRRUS ADVISORY se setkáte jen s těmi nejlepšími experty, kteří Vám vždy poskytnou aktuální informace a pomohou s Vašimi projekty.


10 důvodů, proč spolupracovat právě s námi

  1. Stojí za námi 100% výsledky. Máme za sebou stovky úspěšně vyřízených žádostí o dotaci. Přesvědčte se sami v referencích.
  2. Máme široké portfolio služeb. Nabízíme více než jen zprostředkování dotací. Nenecháme Vás na holičkách ani v případě realizace výběrových řízení, administraci a auditu projektu, či potřebného předfinancování.
  3. Máme vždy aktuální informace. Zdarma vydáváme Dotační noviny – první český digitální měsíčník o dotacích ve dvou verzích – pro veřejný a soukromý sektor. Přihlaste se k odběru zde.
  4. Naši specialisté s dlouholetými zkušenostmi vyřizují každý všední den Vaše dotazy. Můžete nám zavolat na naši bezplatnou zelenou linku na čísle 800 443 300 a poradit se o svých možnostech.
  5. Můžete za námi přijít osobně na naši centrálu do Brna a na pobočky v Praze nebo v Písku. Podívejte se do kontaktů.
  6. Máme zázemí také přímo v Bruselu. Oproti konkurenci tak máme informace přímo z „první ruky“
  7. Disponujeme pojištěním odpovědnosti, které kryje jakákoliv pochybení při realizaci dotačních projektů.
  8. Objektivně posuzujeme dotační možnosti klientů. Řekneme Vám na rovinu, jaké projekty mají smysl a nejvyšší pravděpodobnost získání dotace. Neplatíte za nejistotu.
  9. Dlouhodobě budujeme konzultantský tým, vycházíme vstříc potřebám klientů i zaměstnanců. Jedině odborný a stabilizovaný tým může kvalitně fungovat a přinášet vám potřebné finance.
  10. Díky stabilnímu zázemí neustále rozšiřujeme své služby a podporujeme nové projekty. Jsme progresivní společnost, plná mladých, nezávislých a kvalifikovaných lidí.

Zeptejte se nás na @: dotazy@cyrrusadvisory.cz, tel.: +420 538 705 776 a využijte bezplatnou konzultaci.

Navštivte také: Naši lidéPodporujemeReferenceKariéra.

Loading...
Loading...