Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

OP Rybářství 2.1. Inovace

shutterstock_155419280.jpg
Share Button

Opatření je zaměřeno na testování a následný transfer inovačních technologií do praxe za podmínek blízkých výrobním podmínkám s cílem získat technické nebo ekonomické poznatky o nových technologiích.

Příjem žádostí:

  • Žádosti budou přijímány od 9. 10. 2018 od 9 hod. do 30. 10. 2018 v 17:59.

Příjemce podpory:

  • Podniky akvakultury spolupracující s partnerem projektu. Partner projektu je veřejný nebo soukromý subjekt.

Typy podporovaných projektů:

  • Opatření je zaměřeno na podporu inovativních metod a technologií produktových a procesních inovací vedoucích ke zvýšení konkurenceschopnosti rybářských subjektů prostřednictvím aplikace nových metod chovu a nakládání s rybami, zavádění nových nebo podstatně zlepšených produktů, nových akvakulturních druhů s dobrým tržním potenciálem, nových nebo zdokonalených řídicích a organizačních systémů, které budou pro příjemce podpory nové nebo významně zlepšené.

Forma a výše podpory:

Specifika a omezení:

  • Všechny Žádosti o podporu budou v souladu s Pravidly pro jednotlivá opatření přijímány plně elektronicky prostřednictvím Portálu farmáře bez nutnosti osobní účasti žadatele na RO SZIF.

Doplňující informace:

Máte li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>