Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Podpora jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí Plzeňského kraje Příspěvek na nákup nové cisternové automobilové stříkačky

firefighters-820172_1280
Share Button

Jedná se o finanční podporu v částce 500 tis. Kč pro jednoho žadatele na nákup nové cisternové automobilové stříkačky (CAS). Příspěvek se poskytne pouze, pokud na stejný účel nebyla dosud obci z rozpočtu Plzeňského kraje poskytnuta finanční podpora.

Příjem žádostí:

  • Žádost o dotaci lze podávat od 7. 3. 2016 do 31. 3. 2016.

Příjemci podpory:

  • O finanční podporu může žádat obec, která je zřizovatelem JSDHO (jednotka sboru dobrovolných hasičů obcí), zařazené do plošného pokrytí území Plzeňského kraje jednotkami požární ochrany.

Typy podporovaných projektů:

  • Nákup nové cisternové automobilové stříkačky.

Forma a výše podpory:

  • Maximální výše příspěvku pro jednoho žadatele je 500 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Žádosti o podporu se podávají  prostřednictvím elektronické aplikace eDotace.
  • Podmínkou získání příspěvku na částečné pokrytí nákladů při nákupu nového vozidla CAS pro jednotku sboru dobrovolných hasičů obce je přiznání účelové dotace Ministerstva vnitra – generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR z prostředků státního rozpočtu na reprodukci požární techniky na příslušný rok.
  • Žadatel o dotaci na nákup nové CAS nemůže zároveň pro tutéž JSDHO žádat o příspěvek na technické zhodnocení CAS, ani o příspěvek na opravu CAS nebo RZA.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>