Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Podpora vzdělávání lékařů v Plzeňském kraji

shutterstock_153244892.jpg
Share Button

Cílem dotačního titulu je podpořit další vzdělávání lékařů a zvyšování jejich kvalifikace formou zahraničních stáží. Získávání nových znalostí, dovedností a inovativních řešení v oblasti medicíny by mělo přispět k celkovému zvyšování kvality zdravotní péče v Plzeňském kraji.

Příjem žádostí:

  • Ukončení přijímání žádostí: 10. 4. 2016.

Příjemci podpory:

  • Žadatel o dotaci musí mít ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru všeobecné lékařství na lékařské fakultě v České republice.
  • Žadatel o dotaci musí být zaměstnancem zdravotnické záchranné služby nebo lůžkového zdravotnického zařízení na území Plzeňského kraje (nejlépe zdravotnického zařízení, jehož zakladatelem je Plzeňský kraj) na pozici lékaře.
  • Zahraniční stáž musí probíhat ve zdravotnickém zařízení mimo území České republiky v oboru souvisejícím s pracovní činností žadatele.

Typy podporovaných projektů:

  • Podpora dalšího vzdělávání lékařů a zvyšování jejich kvalifikace formou zahraničních stáží.
  • Z dotace mohou být hrazeny: náklady na ubytování, dopravu hromadnými dopravními prostředkylékařská prohlídka ke zjištění zdravotní stavu včetně odborného vyšetření, povinné a doporučené očkování a vydání potvrzení pro pracovníky vyjíždějící do zahraničí za účelem stáže, cestovní pojištění do zahraničí a vízum.

Forma a výše podpory:

  • Celková alokace programu činí 240 tis. Kč.
  • Dotace bude jednomu příjemci poskytnuta maximálně ve výši 30 tis. Kč.

Specifika a omezení:

  • Dotace může být využita ke krytí nákladů předfinancovaných příjemcem v období od 1.1. 2016   do 30. 6. 2017. V rámci tohoto období musí také dojít k realizaci příslušné zahraniční stáže.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>