Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Program podpory kulturních aktivit v Pardubickém kraji

shutterstock_90430603.jpg
Share Button

Dotace na podporu festivalů a přehlídek, malířských a sochařských sympozií a plenérů, folklorních, divadelních, tanečních, hudebních, filmových a výtvarných projektů, akcí tradiční lidové kultury.

Příjem žádostí:

  • Žádosti lze podávat v termínu od 2. 1. 2019 do 31. 1. 2019.

Příjemci podpory:

  • Neziskové subjekty (obecně prospěšné společnosti, spolky, kluby aj.), fyzické osoby, obce do 500 obyvatel.
  • Právnické osoby, obce nad 500 obyvatel a jimi zřizované příspěvkové organizace (za ně vždy žádá jejich zřizovatel), dobrovolné svazky obcí.

Typy podporovaných projektů:

  • Podprogram A – Tradiční lidová kultura: prezentace projevů tradiční lidové kultury, jež jsou zapsány do Seznamu nemateriálních jevů tradiční lidové kultury Pardubického kraje, předvádění technologií lidových řemesel včetně nákupu výrobních pomůcek pro oceněné Nositele tradice lidových řemesel Pardubickým krajem.
  • Podprogram B – Ostatní kulturní aktivity: festivaly a přehlídky, malířská a sochařská sympozia a plenéry, folklorní, divadelní, taneční, hudební, filmové a výtvarné projekty, podpora kulturně vzdělávacích akcí.

Forma a výše podpory:

  • Podprogram A – Minimální a maximální výše dotace: 5 – 20 tis. Kč. Maximálně 80 % celkových nákladů; poskytnutí programové dotace je tak vázáno na finanční spoluúčast žadatele ve výši min. 20 % z jiných zdrojů.
  • Podprogram B - Minimální a maximální výše dotace: 10 – 50 tis. Kč. Maximálně 70 % celkových nákladů; poskytnutí programové dotace je tak vázáno na finanční spoluúčast žadatele ve výši min. 30 % z jiných zdrojů.

Specifika a omezení:

  • V rámci vyhlášeného programu může jeden žadatel podat i více žádostí na podporu různých aktivit, v jednotlivých žádostech pak označí pořadí jejich priorit. Konkrétní akce může být podpořena pouze jedním programem vyhlášeným poskytovatelem na daný kalendářní rok.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>