Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Služby

Společnost CYRRUS ADVISORY, a.s. se specializuje na zpracování projektových záměrů, které jsou spolufinancovány prostřednictvím fondů EU. Zde však nekončíme, naše zkušenosti sahají i do oblasti národních a mezinárodních projektů a v neposlední řadě se obratně pohybujeme i v dotacích krajských.

Pro vás můžeme zajistit kompletní administraci dotačního procesu na klíč.  Pro váš projekt zajistíme komplexní poradenskou činnost. Začneme identifikací vhodného dotačního titulu, zpracujeme projektovou žádost, vč. optimalizace, pomůžeme s povinnými přílohami a se zajištěním veškerých potřebných podkladů. Po schválení dotace, obstarají naši právní specialisté organizaci výběrového řízení, dle potřeb operačního programu a ZVZ. V případě zájmu můžeme pomoci s předfinancování projektu, s realizací a monitoringem.

Máte-li zájem o tyto služby, tak nás neváhejte kontaktovat na @: dotazy@cyrrusadvisory.cz, tel.: +420 538 705 776 a využijte bezplatnou konzultaci.

  • Chcete využít našich služeb?

    Poslat poptávku

    Stále váháte? Přesvědčte se o profesionálním přístupu konzultantů
    i kvalitně vedených projektech v brožuře CYRRUS ADVISORY.

    Stáhnout brožuru

Navštivte také: Monitoring dotací, Zajištění dotace, Zajištění spolufinancování, Organizace výběrových řízení, Realizace a audit projektů, Dotační noviny

Loading...
Loading...