Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Výběrové dotační řízení na podporu regionálních kulturních tradic

integrovany regionalni operacni program
Share Button

Dotace na podporu kulturních aktivit spojených s významným výročím měst a obcí, s významným výročím kulturně-historických událostí a s významným výročím význačných osobností českého původu působících v oblasti kultury, jejichž význam (působení) překračuje rámec regionu, mohou získat obce, města, právnické a fyzické osoby a občanská sdružení.

Příjem žádostí:

  • 1. kolo – nejpozději do 29. 10. 2017.
  • 2. kolo – nejpozději do 30. 4. 2018.

Příjemci podpory:

  • Obce, města.
  • Právnické a fyzické osoby registrované nebo založené do 31. 12. 2016, které zabezpečují konkrétní kulturní činnost v regionu či obci nejméně jeden rok.

Typy podporovaných projektů:

  • Projekty na podporu kulturních aktivit spojených s významným výročím měst a obcí, s významným výročím kulturně-historických událostí a s významným výročím význačných osobností českého původu působících v oblasti kultury, jejichž význam (působení) překračuje rámec regionu. Za významná jubilea jsou považována výročí „kulatá“ (např. 100., 200., apod.), popř. výročí „půlkulatá“ (např. 150., 250., 550., apod.).
  • V případě projektů, které se vztahují k významným výročím měst a obcí, jsou při výběrovém dotačním řízení upřednostňovány projekty s hodnotnými výstupy, např. vydání výroční publikace (almanachu, sborníku) o historii obce či města.

Forma a výše podpory:

  • Dotace maximálně 70 % rozpočtových kalkulovaných neinvestičních nákladů.

Specifika a omezení:

  • Dotace není určena na akce k výročí založení souborů, orchestrů, divadel, kostelů, škol a jiných staveb.
  • Dotace není určena k výročí válečných událostí, bitev, k oživení technických památek a k výročí sborů dobrovolných hasičů.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>