Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

Dotace města Brna na projekty v oblasti podpory rodiny

Happy-Family2
Share Button

Finanční dotace z rozpočtu statutárního města Brna na projekty v oblasti podpory rodiny mohou získat nestátní fyzické i právnické osoby poskytující služby preventivního a podpůrného charakteru, jejichž účelem je usnadňování a posilování partnerského a manželského soužití a rodičovství, podpora rodiny v péči o děti a při harmonizaci práce a rodiny.

Příjem žádostí:

  • Od 15. 9. do 31. 10. na rok následující.

Příjemci podpory:

  • Nestátní fyzické i právnické osoby zajišťující dlouhodobé činnosti sloužící k podpoře rodiny.

Typy podporovaných projektů:

  • Projekty v oblasti podpory rodiny.

Forma a výše podpory:

  • Výše dotace dle rozhodnutí Zastupitelstva města Brna.

Specifika a omezení:

  • Za dlouhodobé činnosti jsou považovány projekty, jejichž realizace trvá alespoň 6 měsíců během kalendářního roku, na který je žádána dotace.
  • Dotaci nelze použít na aktivity, které jsou definovány jako sociální služby podle zákona č. 108/2006 Sb. a na komerčně poskytované služby provozované v režimu zákona č. 455/1991 Sb. o živnostenském podnikání, který definuje tyto služby na podporu fungování rodin: péče o děti do tří let věku v denním režimu, mimoškolní výchova a vzdělávání, služby pro rodinu a domácnost.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>