Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

Dotační program podpory projektů mateřských a rodičovských center v Plzeňském kraji

shutterstock_99252086.jpg
Share Button

Dotace na projekty podporující prorodinné aktivity, které nejsou službami dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, na aktivity, které pomáhají rodičům s malými dětmi vyjít z izolace, do které se dostávají celodenní péčí o dítě, mohou získat občanská sdružení, zájmová sdružení, církevní organizace a obecně prospěšné společnosti podporující činnost mateřských a rodičovských center.

Příjem žádostí:

  • Žádosti je možné podávat v termínu od 21. 4. 2020, 10:07:09 do 8. 5. 2020, 10:07:09.

Příjemci podpory:

  • Spolek, zájmové sdružení, církevní organizace a obecně prospěšná společnost podporující činnost mateřských a rodičovských center.

Typy podporovaných projektů:

  • Projekty podporující prorodinné aktivity, které nejsou službami dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Jedná se o podporu aktivit, které pomáhají rodičům s malými dětmi vyjít z izolace, do které se dostávají celodenní péčí o dítě.
  • Program podpory mateřských a rodičovských center byl vyhlášen a realizován již v letech 2011 až 2019. Finanční podpora mateřských a rodičovských center v Plzeňském kraji umožňuje rozšíření a zkvalitnění jejich aktivit.

Forma a výše podpory:

  •  Z rozpočtu Plzeňského kraje na rok 2020 byla na podporu mateřských a rodičovských center vyčleněna částka 550 000 Kč.
  • Maximální výše dotace v jednotlivém případě činí 35 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Místem realizace je Plzeňský kraj.
  • Žádat o neinvestiční finanční dotaci mohou organizace podporující rodinný život, tzv. mateřská a rodičovská centra, na základě žádosti předložené na předepsaném formuláři prostřednictvím elektronické aplikace eDotace, která je přístupná na webových stránkách Plzeňského kraje

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>