Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Dotační řízení Pardubického kraje v oblasti podpory sociálních služeb

dlane
Share Button

Účelová dotace je určena na financování nákladů souvisejících s poskytováním základních druhů a forem sociálních služeb v rozsahu stanoveném základními činnostmi u jednotlivých druhů sociálních služeb.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 2. 9. 2021 do 9. 9. 2021.

Příjemci podpory:

  • Dotaci lze poskytnout pouze poskytovateli sociální služby, kterému bylo vydáno rozhodnutí o registraci a právnické či fyzické osobě dle § 84 odst. 5 zákona č. 108/2006 Sb., která je zařazena v Síti sociálních služeb Pk pro rok 2021.

Typy podporovaných aktivit:

  • Účelová dotace je určena na navýšení osobních nákladů (v souvislosti s usnesením vlády ze dne 26. 7. 2021) souvisejících s poskytováním základních druhů a forem sociálních služeb v rozsahu stanoveném základními činnostmi u jednotlivých druhů sociálních služeb.

Forma a výše podpory:

  • Předpokládaný objem finančních prostředků činí 39,5 mil. Kč a je podmíněný poskytnutím dotace z MPSV ČR.

Specifika a omezení:

  • Účelovou dotaci nelze poskytnout na zajištění fakultativních činností (§ 35 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách ve znění pozdějších předpisů).

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>