Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Oblast podpory

Share Button

Podrobnější členění prioritních os které určuje, jaké typy projektů mohou být v rámci příslušné prioritní osy podpořeny.

« Zpátky do slovníčku

Vaše dotazy a komentáře

 1. Hrabalová napsal:

  Dobrý den rádi bychom propojili elektromobilitou (solárním panelem na dobíjení a elektrokoloběžkama) 3 vesnice. z jakeho programu lze čerpat dotace a od kdy do kdy. Dekuji za odpověd. S pozdravem MH

 2. Ludvík Siegel napsal:

  Dobrý den, měl bych dotaz pro možnost dotace na zřízení retenční nádrže na území hl. m. Prahy. Jedná se o rezervoár vody objemu min. 4280 metrů kubických z odvodnění plochy výrobního areálu. Vše je na vlastní ploše areálu. Nepodařilo se nám pro oblast Prahy najít vhodný dotační program, případně předpokládá-li se vypsání použitelného programu. Děkuji za odpověď ing. Siegel.

  • Dobrý den,

   aktuálně je vyhlášena 45. výzva v OP ŽP, PO 1, SC 1.3 – Zajistit povodňovou ochranu intravilánu, kde jsou podporovány také projekty jako plošná povrchová vsakovací a retenční zařízení doplněná zelení (průleh, nádrž), podzemní vsakovací a retenční prostory vyplněné štěrkem nebo prefabrikáty, vsakovací šachty, podzemní retenční nádrže s regulací odtoku do povrchových vod nebo kanalizace. Více informací naleznete na stránkách http://www.opzp.cz/vyzvy/45-vyzva. Příjem žádostí končí 5. 1. 2017.

   S pozdravem, LT

 3. Vladimír Zasadil napsal:

  Dobrý den,
  chtěl bych se optat, zda nemáte nějaké informace, jestli bude někdy v budoucnu opět možno čerpat dotace na zvýšení podílu materiálového a energetického využívání odpadů. Konkrétně se mi jedná o vybudování sběrného dvora se zaměřením na třídění a opětovné zpracování termoplastů. Děkuji za odpověď.
  S pozdravem VZ

  • Dobrý den,

   dle předběžného harmonogramu bude příjem žádostí na specifický cíl Zvýšit podíl materiálového a energetického využití odpadů otevřen v měsíci srpnu tohoto roku. Výzva by měla být otevřena, jak pro veřejný, tak i pro soukromý sektor, ale přesné podmínky budou známi až s danou výzvou.

   S pozdravem, LT


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>