Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

Operační program

Share Button

Základní strategický dokument pro konkrétní podporovanou oblast činností nebo konkrétní region soudržnosti, který zpracovávají členské země EU. V OP jsou podrobně popsány cíle a priority, které chce členská země v dané oblasti dosáhnout v aktuálním programovacím období. V OP najdeme popis typových aktivit, na které je možné čerpat prostředky ze Strukturálních fondů. Nechybí také uvedení výčtu těch, kteří mohou o finanční prostředky žádat. Programy jsou členěny dle logického rámce, například na zlepšování životního prostředí nebo na podporu rozvoje venkova. Aktuální operační progamy si můžete prohlédnout v dlaždicích na úvodní straně stránek www.dotacni.info.

« Zpátky do slovníčku

Vaše dotazy a komentáře

 1. František napsal:

  chci zaměstnat absolventa VŠ 23 ROKŮ, JAKÉ DOTACE MOHU NA NĚJ ZÍSKAT. ZAMĚSTNAL BYCH HO OD 1.2.2016, JE EVIDOVÁN NA UP V OLOMOUCI

  • Bc. Kateřina Čočková napsal:

   Dobrý den,

   je-li evidován na ÚP, nabízí se mzdové příspěvky aktivní politiky zaměstnanosti. Nyní můžete zažádat o příspěvek na vytvoření společensky účelného pracovního místa. Výše příspěvku cca bývá 12 000,- Kč/měsíčně, lze ho čerpat 6 – 12 měsíců.
   V průběhu roku by se měl opět vyhlásit program odborných praxí pro mladí do 30 let, co je program podporující zejména absolventy VŠ bez praxe. Více informací Vám poskytnou na dané pobočce ÚP.

   S pozdravem, KČ


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>