Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

IROP Výzva č. 40 Vybrané úseky silnic II. a III. třídy – integrované projekty IPRÚ

shutterstock_154889651.jpg
Share Button

Podpora v této výzvě je poskytována projektům zaměřeným na rekonstrukce, modernizace či výstavbu vybraných úseků silnic II. třídy a vybraných úseků silnic III. třídy, které plní funkce silnic vyšší třídy, na území aglomerací České Budějovice, Karlovy Vary, Zlín, Liberec a Jablonec nad Nisou.

Příjem žádostí:

  • Žádosti o dotaci lze podávat od 29. 7. 2016 do 31. 12. 2019 do 14.00 hodin.
  • Posunutí data z 31. 12. 2019 na 31. 10. 2022.

Příjemci podpory:

  • Oprávněnými žadateli jsou kraje, organizace zřizované nebo zakládané kraji za účelem výkonu vlastnických práv a povinností k silnicím II. a III. třídy.

Typy podporovaných projektů:

  • Rekonstrukce, modernizace či výstavba silnic.

Forma a výše podpory:

Specifika a omezení:

  • Realizace projektů se týká prioritně regionální silniční sítě na území aglomerací České Budějovice, Karlovy Vary, Zlín, Liberec a Jablonec nad Nisou, vymezených ve schválených integrovaných strategiích rozvoje území.
  • V odůvodněných případech je možný přesah realizace projektu za hranice vymezeného území u vedených aglomerací, např. pokračování výstavby, rekonstrukce či modernizace úseku silnic za hranicí aglomerace. Výdaje spojené s realizací projektu za hranicí aglomerace jsou nezpůsobilé.
  • Lhůta pro ukončení projektů je 30. 6. 2023.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>