Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Město Brno – Dotační program na podporu akcí na oživení nábřeží brněnských řek

little-boy-3332111__340
Share Button

Dotace jsou poskytovány na jednotlivé projekty směřující ke zvýšení společenského využití nábřeží brněnských řek, zvýšení jejich kvality a cílené zdůraznění jejich hodnoty. Dotacemi je podporován návrat společenského života zpět k řekám, využití potenciálu jedinečného přírodního prostředí a podpora budování místních komunit s cílem podněcovat zájem a péči občanů o své blízké okolí.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena do 31. 10. 2021.

Příjemci podpory:

  • Právnické osoby, se sídlem nebo působností na území města Brna.

Typy podporovaných aktivit:

  • Dotace jsou poskytovány na jednotlivé projekty směřující ke zvýšení společenského využití nábřeží brněnských řek, zvýšení jejich kvality a cílené zdůraznění jejich hodnoty. Dotacemi je podporován návrat společenského života zpět k řekám, využití potenciálu jedinečného přírodního prostředí a podpora budování místních komunit s cílem podněcovat zájem a péči občanů o své blízké okolí.
  • Projekty, na něž dotace cílí jsou vždy neinvestičního charakteru a jedná se tedy vždy o společenské akce pro veřejnost typu sportovní, edukativní, dětské, zdravotní, kulturní, herní, umělecké, ekologické apod..

Forma a výše podpory:

  • Maximální výše dotace na jeden projekt: 25 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Projekt musí být realizován v době od schválení finančních prostředků do konce kalendářního roku, ve kterém byla dotace žadateli poskytnuta, pokud není ve smlouvě uvedeno jinak.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>