Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Město Písek – Dotace na sportovní činnost

volleyball-team-1561544__340
Share Button

Účelem tohoto programu je podpora výjimečné reprezentace města Písek v uplynulé sezóně a výjimečné úspěchy jednotlivců a kolektivů ve vrcholových republikových a mezinárodních soutěžích v kategorii mládeže i dospělých.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 16. 06. 2021 do 30. 06. 2021 (včetně).

Příjemci podpory:

  • Dotace lze poskytnout žadatelům za výjimečnou reprezentaci města Písku v uplynulé sezóně a výjimečné úspěchy jednotlivců a kolektivů ve vrcholových republikových a mezinárodních soutěží v kategorii mládeže i dospělých.

Typy podporovaných aktivit:

  • Výjimečná reprezentace města Písku v uplynulé sezóně a výjimečné úspěchy jednotlivců a kolektivů ve vrcholových republikových a mezinárodních soutěžích v kategorii mládeže i  dospělých.

Forma a výše podpory:

  • Finanční prostředky ve výši 380 000 Kč jsou zapojeny do rozpočtu města na rok 2021.
  • Maximální výše jedné dotace činí 380 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Podmínkou podání žádosti je, aby žadatel požadoval dotaci za výjimečnou reprezentaci města Písku v uplynulé sezóně a výjimečné úspěchy jednotlivců a kolektivů ve vrcholových republikových a mezinárodních soutěží v kategorii mládeže i dospělých.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>