Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

Město Tábor – Podpora sociálních služeb definovaných v zákoně č.108/2006 Sb., o sociálních službách, na období 2016-2020

hand-in-hand-1686811__340
Share Button

Dotace na podporu sociální oblasti ve městě Táboře vychází z potřeby zachování stávající sítě sociálních služeb a případně z potřeby jejich rozvoje.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena do 1. 11. 2019 do 30. 11. 20119.

Příjemci podpory:

Typy podporovaných aktivit:

  • Podpora sociální oblasti ve městě Táboře vychází z potřeby zachování stávající sítě sociálních služeb a případně z potřeby jejich rozvoje. Jedná se o podporu sociálních služeb, především s dlouhodobým charakterem činnosti a s celoročním provozem, které respektují a podporují plnohodnotný, důstojný a svobodný život svých uživatelů a jejichž cílem je umožnit lidem, kteří se nacházejí v nepříznivé sociální situaci z důvodu věku, svého zdravotního stavu, sociálního znevýhodnění apod., zůstat rovnocenným členem společnosti, využívat přirozených zdrojů, žít v kontaktu s ostatními lidmi a zapojit se do běžného života. Je nezbytné podporovat zvyšování kvality poskytovaných služeb i jejich rozvoj s cílem umožnit jedinci setrvat v přirozeném prostředí, rozvíjet své vazby, podporovat rovný přístup k pracovnímu zařazení, vzdělávání apod.

Forma a výše podpory:

Specifika a omezení:

  • Územní vymezení realizace projektu: aktivity a  služby realizované v územním obvodu města Tábora a pro občany města Tábora.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>