Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Nadační fond společnosti Tesco ve spolupráci s NROS – 11. kolo grantového programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“

hockey-2274221__340
Share Button

Nadační fond společnosti Tesco ve spolupráci s NROS vyhlašuje 10. kolo grantového programu Vy rozhodujete, my pomáháme. Program je zaměřen na podporu malých veřejně prospěšných projektů nestátních neziskových organizací a příspěvkových organizací po celé České republice. Jeho cílem je podpora udržitelného rozvoje a přispění ke zlepšení kvality života v České republice.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena  od 4. 4. 2022 do 1. 5. 2022.

Příjemci podpory:

  • Neziskové organizace či příspěvkové organizace s činností v oblasti sociální a humanitární, vzdělávání, kulturní, zdravotní, ochrany lidských práv, ochrany životního prostředí, péče o ohrožené a znevýhodněné děti a mládež.

Typy podporovaných aktivit:

  • Podpořeny budou projekty, zaměřené na rozvoj a profesionalizaci organizací; posilování soudržnosti obyvatel a odpovědnosti k místu, kde žijí; rozvíjí komunitní život; podporují neformální vzdělávání a trávení volného času; udržují kulturu a místní tradice; podporují zdraví a zdravý životní styl; rodiny a jednotlivce v tíživé životní situaci, rodiče pečující o handicapované děti; pomáhají zdravotně či sociálně znevýhodněným osobám či uprchlíkům na území ČR.

Forma a výše podpory:

  • V 11. kole bude rozdělena částka 3 150 000 Kč a to v 70 nově stanovených mikroregionech.
  • Nadační příspěvek 45 000 Kč získá celkem 70 organizací, v každém mikroregionu pouze jeden projekt a to ten, který obdrží nejvíce hlasů od zákazníků na prodejnách.

Specifika a omezení:

  • Program poskytuje finanční podporu na realizaci malých veřejně prospěšných projektů po celé ČR. Jeho cílem je zlepšovat kvalitu života v ČR a podporovat udržitelný rozvoj skrze aktivity lokálních komunit v okolí prodejen Tesco.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>