Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Představení společnosti

EU LEGAL ADVISORY, s.r.o. je předním poskytovatelem poradenství v oblasti zprostředkování dotací. Filosofie firmy stojí především na preciznosti a profesionální úrovni našich služeb. Proto již od začátku dbáme na výběr a vzdělávání našich konzultantů a odborníků z nejrůznějších oborů. V našem poradenském týmu se setkáte jen s těmi nejlepšími experty, kteří Vám vždy poskytnou aktuální informace a pomohou s Vašimi projektyVíce informací.


10 důvodů, proč spolupracovat právě s námi

  1. Stojí za námi 100% výsledky. Máme za sebou stovky úspěšně vyřízených žádostí o dotaci. Přesvědčte se sami v referencích.
  2. Máme široké portfolio služeb. Nabízíme více než jen zprostředkování dotací. Nenecháme Vás na holičkách ani v případě realizace výběrových řízení, administraci a auditu projektu, či potřebného předfinancování.
  3. Máme vždy aktuální informace. Zdarma vydáváme Dotační noviny – první český digitální měsíčník o dotacích ve dvou verzích – pro veřejný a soukromý sektor. Přihlaste se k odběru zde.
  4. Naši specialisté s dlouholetými zkušenostmi vyřizují každý všední den Vaše dotazy. Můžete nám zavolat na naši bezplatnou zelenou linku na čísle 800 443 300 a poradit se o svých možnostech.
  5. Můžete za námi přijít osobně na naši centrálu do Brna a na pobočky v Praze nebo v Písku. Podívejte se do kontaktů.
  6. Máme zázemí také přímo v Bruselu. Oproti konkurenci tak máme informace přímo z „první ruky“
  7. Disponujeme pojištěním odpovědnosti, které kryje jakákoliv pochybení při realizaci dotačních projektů.
  8. Objektivně posuzujeme dotační možnosti klientů. Řekneme Vám na rovinu, jaké projekty mají smysl a nejvyšší pravděpodobnost získání dotace. Neplatíte za nejistotu.
  9. Dlouhodobě budujeme konzultantský tým, vycházíme vstříc potřebám klientů i zaměstnanců. Jedině odborný a stabilizovaný tým může kvalitně fungovat a přinášet vám potřebné finance.
  10. Díky stabilnímu zázemí neustále rozšiřujeme své služby a podporujeme nové projekty. Jsme progresivní společnost, plná mladých, nezávislých a kvalifikovaných lidí.

Zeptejte se nás na @: info@dotacni.info, tel.: +420 538 705 776 a využijte bezplatnou konzultaci.

Navštivte také: PodporujemeReferenceKariéra.

Loading...
Loading...